שמי ירדן זיידמן ואני מתעסקת באופנה, סטיילינג ואיפור כל חיי.

 

זה התחיל כשהייתי בת שנתיים (גיל שנתיים האיום!!), כל בוקר הייתי יוצאת מהבית כמו מוקיון: טייץ ורוד עם חולצה ירוקה, חצאית מנומרת וג'קט צבאי (בכל זאת שנות ה-80 :) ), אמא שלי היתה נלחמת איתי וכלום לא היה עוזר. עד היום היא מספרת שאז הבינה שלבת שלה יש קול משלה, חותם אישי שמאפיין אותה, ושעדיף לא להתערב.

עם איפור זה התחיל קצת יותר מאוחר, אני זוכרת שבגיל 14 הייתי יוצאת מהבית בבוקר עם הפנים לכיוון ההפוך מההורים או שהייתי מחביאה בתיק את עיפרון העיניים הצבעוני ומתאפרת בשירותים של בית הספר. 

כשגדלתי האהבה לבגדים ולאיפור נשארה כתחביב והלכתי ללמוד מנהל עסקים אבל המשיכה לתחום לא הרפתה. לאחר הלימודים השתלבתי בעבודה עם מעצבים וחברות אופנה והיתה לי הזדמנות נפלאה ללמוד את עולם האופנה על בוריו – מתהליך התכנון של הבגד, המחשבה על מה מישהי תרצה ללבוש ואיך הבגד צריך להראות, דרך תהליך הייצור, הזמנת בדים, גזירתם ותפירתם ועד שלב ההפצה לחנויות והמכירה. במקביל למדתי איפור מקצועי בבית הספר של ירין שחף והתחלתי לאפר חברות, קרובות משפחה וכאלו שהגיעו מפה לאוזן. גיליתי שאני טובה ונהנית מזה מאוד אך הרגשתי שמשהו חסר, שאפשר לעשות את זה יותר טוב. התחלתי לחקור ולבדוק את הנושא וגיליתי את טכניקת האיירבראש, איפור באמצעות מברשת אוויר בתהליך שמייצר איפור טבעי, קליל, עמיד, לא מורגש על העור וזוהר.

באמצעות מברשת האיירבראש אני יכולה להתאים לכל אחת את האיפור האידיאלי לכל ארוע בצורה שלא תעלים את תווי פניה אלה רק תדגיש את היופי הטבעי בצורה הכי טבעית ועמידה שיש.

 

כשהתחלתי לאפר כלות הבנתי שיש המון חיבור בין בחירת האיפור לבחירת השמלה והלוק הכולל לחתונה. יש המון אפשרויות וסגנונות, לכל אחת מחמיא משהו אחר ועין חיצונית ומקצועית עוזרת ומפשטת מאוד את התהליך. האהבה והידע הנרחב שרכשתי בעולם האופנה יחד עם ההבנה לחשיבות של תהליך כולל הביאו אותי לפתח תהליך משולב – איפור וסטיילינג בחבילה אחת שמאפשרת לך להפוך את החלום למציאות, להרגיש הכי טוב שיש וליצור את הלוק המושלם לחתונה שלך.

 

ללוות כלה בתהליך ההכנה לחתונה הוא אחד הדברים היפים ביותר בעיני. להדריך אותך ברגעים המיוחדים של בחירת המעצב, השמלה, הגזרה הנכונה, מה מתאים ומה פחות, הנעליים, התכשיט המשלים, השיער וכמובן להשלים את כל הלוק באיפור שידגיש את יופייך הטבעי בצורה המחמיאה ביותר.

עם יד מקצועית והציוד הכי מתקדם שיש אאפר אותך במברשת האיירבראש המקצועית ואתאים לך את הלוק המושלם ומלא הסטייל שנבנה יחד.